Чим відрізняється кухонний комбайн від кухонної машини

Чим відрізняється кухонний комбайн від кухонної машиниНе знаєте, що вибрати: кухонний комбайн чи кухонну машину? Чи не бачите різниці між цими двома типами кухонної техніки? Ми розповімо про головні відмінності, щоб вам було простіше визначитися з вибором. Статтю підготували спеціалісти інтернет-магазину Stylus.

Кухонний комбайн

Кухонний комбайн

Кухонний комбайн чудово справляється з різними кулінарними завданнями та спрощує приготування страв. Тому точно варто подумати про те, щоб купити кухонний комбайн. Корпус пристрою досить масивний, виконаний із міцного матеріалу. За функціональність відповідають насадки, що йдуть у комплекті. Чим більше таких насадок, тим паче різноманітні кулінарні процеси може виконувати агрегат. Деякі моделі передбачають можливість окремого придбання насадок для розширення функціоналу. Кухонний комбайн легко подрібнить і зб’є продукти різної твердості.

Кухонна машина

Кухонна машина

Цей кухонний процесор є симбіозом комбайна та планетарного міксера. Основне завдання такого приладу – замішування тіста чи створення крему. Конструкція передбачає стійкий корпус із «головою», до якої кріпляться насадки. У ході роботи насадка обертається планетарно і вимішує легко навіть найкрутіше тісто. Сучасні моделі мають низку додаткових можливостей за рахунок насадок, які приєднуються до основи. Бувають моделі з відкидною «головою», що полегшує вилучення тесту з чаші.

Кухонний комбайн та кухонна машина відмінності

Відмінності та схожі риси

Спочатку визначимо, у чому схожі ці прилади. За рахунок можливості приєднання різних насадок, кухонна машина стає схожою за функціональністю на кухонний комбайн. До обох приладів можна докупити насадки, якщо це передбачено моделлю. Вартість приладів на одному рівні. Здебільшого ціна залежить від бренду та додаткових опцій. Професійні пристрої коштуватимуть дорожче, ніж побутові. Однак ці два пристрої мають низку відмінностей, зокрема такі:

  1. Призначення та функціонал. Кухонна машина орієнтована замішування тіста, збивання яєць, створення пишного крему. Комбайн – багатофункціональний професійний пристрій, що дозволяє нарізати, натирати продукти, збивати. При розширеному функціоналі прилад може колоти лід і збивати коктейлі, перемелювати м’ясо у фарш, молоти кавові зерна.
  2. Насадки. Кухонний комбайн найчастіше оснащений теркою, шатківницею, віночком. Крім того, моделі мають розширену комплектацію, до якої може входити кавомолка, м’ясорубка, блендер, соковитискач. Кухонна машина має основну насадку – гак для вимішування тіста, віночок для створення крему або яєць.
  3. Габарити. Кухонна машина має більші габарити, ніж комбайн.
  4. Ємність чаші. Комбайн для кухні йде в комплекті із чашею до 1,5 л. У результаті один підхід можна обробити до 1 кг продуктів. Кухонна машина оснащується чашею до 5-7 літрів.

Проаналізувавши всі особливості та відмінності, можна дійти невтішного висновку, що машина більше підходить для любителів випічки. Такий прилад стане незамінним для кондитерів та господарок, які люблять часто готувати домашню випічку. Кухонні комбайни підійдуть для професійних кулінарів, яким доводиться готувати різноманітні страви, а також для приготування святкового столу та створення сезонних заготовок.

Подивіться ще цікаву і корисну інформацію на порталі: